.

.

Тајни богатства женски и женски плус плетен ками за спиење

Тајни богатства женски и женски плус плетен ками за спиење

DEN 1.00
Износ

Спинот на тајното богатство на Ками е ажуриран со контрастна облога, пресек V-назад и двојно разгалено полите што испорачуваат шик стил. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5? 10?, Половината : 26?, Биста : 33?, Колкови : 36?. Моделот носи големина M. дво-парчен сет вклучува Cami и шорцеви. Врвот : вратот на лажичката; прилагодливи ленти за шпагети; разгален полите; контрастна трим; печатење на сите. Шорцеви : еластична половината; разгален полите; печатење на сите. 95% полиестер/5% спандекс. Машина за перење. Увезени.

R

Им се допаѓа и на купувачите