.

.

Карат Т.Г.В. Хром диопсид и црно-бел дијамант акцент 14к злато над среброто сет за накит со 3 парчиња

Карат Т.Г.В. Хром диопсид и црно-бел дијамант акцент 14к злато над среброто сет за накит со 3 парчиња

DEN 1984.00
Износ

Пронајдовте совршен фустан што треба да го носите на роденденот на вашата најдобра, па сега е само прашање да се украсите во пенливи додатоци. Оваа оригинална колекција за накит со скапоцени камења и дијамантски акценти ја зрачи бараната класа и софистицираност што е совршено за да се додаде таа цртичка на глиц и глам. Секое убаво парче е сигурно да ги привлече гледачите, од прв поглед до последен изглед. Носете ги сите 3 парчиња заедно за целосен изглед или лизгајте го секое скапоцено богатство на одделно како додаток за изјава. Однесувајте се кон себе или тој специјален некој со овој елегантен сет денес. 14к злато над среброто сет од 3 парчиња. Овална секори 6x4mm & 9x7mm оригинален хром диопид со 1/20 CTW црно-бели дијаманти. Пар обетки обезбедени со притисок назад. Приврзокот вклучува 18 "l ланец. Прстен достапен во големини 6-7-8.

R

Им се допаѓа и на купувачите