.

.

Патување Колекција Жени Gaibree Tru Удобност Пена Широка Ширина Наредени Пета Колено Високи Чизми

Патување Колекција Жени Gaibree Tru Удобност Пена Широка Ширина Наредени Пета Колено Високи Чизми

DEN 2.67
Износ

Колекцијата Гаибри По Патување е модерно преземање на чизмата со блок потпетици. Квадратниот прст, деталите за бравата и горните делови од мека ткаенина ја разликуваат оваа чизма со широка ширина. Оваа класична силуета се ажурира со 4 mm tru Comfort poam ® подножје за дополнителна удобност. Висина на петицата : 2 3/4-инчи. Тип На Пета : Наредени . Висина на платформата : Рамен инч. Висина на вратило : 14 инчи. Обем на теле : 13 1/2 инчи. Врвен Обем : 14 инчи. Ширина На Чевли : Широк. Тип На Затворање : Внатре Во Патент. Стил На Пети : Квадрат. Поставата : Ткаенина. Горен Материјал : Вештачка Кожа и Ткаенина. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Чизми. Повик.

R

Им се допаѓа и на купувачите