.

.

Дирфоамс Машки Тоби Микросуед Мокасин Папучи Со Вратоврска

Дирфоамс Машки Тоби Микросуед Мокасин Папучи Со Вратоврска

DEN 271.84
Износ

DF Adapt нуди удобност без пот, осигурувајќи дека овие папучи од мокасин се совршен избор за целодневна релаксација! Влошките од мемориска пена и внатрешниот / надворешниот дизајн ви помагаат да останете удобни низ куќата и пошироко, додека супер меката постава ги лулка вашите стапала со секој чекор. . Микросуед или ватиран кариран горен дел со детали за камшик и чипка и вратоврска од вештачки велур. Пријатно тери подножје со берберска постава. Без удобност на пот СО ДФ Прилагодување ги одржува стапалата пријатни и суви. Амортизирана влошка со мемориска пена за дополнителна удобност. Лесна силуета за вклучување/исклучување со внатрешен/надворешен ѓон понуден во средна и широка ширина. Машина за перење за долготрајна свежина. Микросуед или ватиран кариран горен дел со детали за камшик и чипка и вратоврска од вештачки велур.

R

Им се допаѓа и на купувачите