.

.

Заедница за трговска марка „Ние сме во ова заедно“ платно уметност од Jооесарт

Заедница за трговска марка „Ние сме во ова заедно“ платно уметност од Jооесарт

DEN 704.00
Износ

Уметник : jojoesartsubject : Animalsstyle : Scandinavian Product Тип : Галерија-обвиткано платно Арт. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Јојоесарт „Ние сме во ова заедно“ платно уметност.

R

Им се допаѓа и на купувачите