.

.

Данлоп Маса Боречка

Данлоп Маса Боречка

DEN 2.67
Износ

Поставете ги и превртете ја совршената игра на паузата за кафе. Компактната игра За Куглање На Маса Од Данлоп ја носи целата акција на кугланата директно во вашиот дом или канцеларија. И со брзо, лесно поставување, ќе се тркалате штрајкови за кратко време.

R

Им се допаѓа и на купувачите