.

.

Подобри домови и градини bhg цврст ватенка сет корал wht kg

Подобри домови и градини bhg цврст ватенка сет корал wht kg

DEN 927.84
Износ

Подобрите домови 228,6 см x 228,6 см), 2 шами за перници (20 "x 28"; 50,8 см x 71,1 см) и декоративна перница (16 "x 16"; 40,7 см x 40,7 см) Кинг сет вклучува ватенка (104 "x x 92 "; 264,2 см x 233,7 см), 2 шами за перници (20" x 36 "; 50,8 см x 91,4 см) и декоративна перница (16" x 16 "; 40,7 см x 40,7 см) Материјал : 100 проценти полиестеразички careawaple, во различни бои.

R

Им се допаѓа и на купувачите