.

.

1 2W 4D 6 H Кларксвил Дрво Гроздобер Декор Заграда, Издржана Кафеава

1 2W 4D 6 H Кларксвил Дрво Гроздобер Декор Заграда, Издржана Кафеава

DEN 525.60
Износ

Ќе ви се допаднат овие внимателно дизајнирани корбели направени за да ја рефлектираат старата, античка и рустикална убавина. Тие се изградени од квалитетно тврдо дрво, направени да траат. Користете ги за да направите шармантни полици, декорирајте ги аглите на влезните начини, книгите, декор и многу повеќе. Секоја заграда доаѓа со претходно дупчат виси слотови за брза и лесна инсталација. Рачно насликани и потресени во популарни бои. Претходно завршено, подготвено за инсталирање. Цврст дрвен корбел/држач. Декоративен гроздобер стил антички корбел. Повеќекратна употреба разноврсна поддршка и декор. Подготвен за закачување со закачалки за клучеви.

R

Им се допаѓа и на купувачите