.

.

Хилсдејл Мебел Вендел Кралицата Метален Кревет, Текстура Црна

Хилсдејл Мебел Вендел Кралицата Метален Кревет, Текстура Црна

DEN 4775.52
Износ

Мебелот Хилсдејл Вендел Кралицата Кревет е класика. Нежните лакови и прави линии носат современо чувство; додека традиционалната силуета и убедливиот метален лизгач цврсто го вкорени овој дизајн во стилот на чест на времето. Текстурираната Црна завршница дополнително го ревитализира овој конвенционален метален кревет на Кралицата. Сетот вклучува глава и подножје со рамка за кревет. Кутија пролет и душек потребни; не се вклучени. Потребно е собрание. Традиционален кралица метален кревет со нежни лакови и едноставни линии нагласени со убедливо лизгање. Едноставната метална рамка има Текстура Црна завршница. Вклучува глава, подножје и рамка за кревет; потребен е душек и пружина за кутии, не се вклучени. Вкупни Димензии : 46 H x 62.75 W x 85.50 L; Висина На Таблата : 36 H. Собранието е потребно. Фалсификувани од тешки мерач тубуларна челик и цврста бар жица. Точка ќе брод во две кутии. Допирот на чиста, сува крпа е единствената грижа што некогаш ќе му треба на вашиот мебел. Само Станбена Употреба. Препорачано Ограничување На Тежината : 350 фунти. вклучувајќи душек.

R

Им се допаѓа и на купувачите