.

.

Млада срца Девојче девојче сирена пј краток сет

Млада срца Девојче девојче сирена пј краток сет

DEN 3.00
Износ

Добијте магичен сон во овој супер мек и удобен ребрести 3 парчиња сет! Комплетот вклучува сива лента со кратки ракави со ребра, предниот дел од јазол, и графичка боја на боја, во која има фраза "магична. Печатено "Lifeивотот на графичка сирена " и совпаѓање на еластични шорцеви на половината. Ова е одличен сет што треба да го вклучи во нејзината гардероба! Пижами 3-парчиња сирена вратоврска боја сива вратоврска предниот ракав со долги ракави со долги ракави.

R

Им се допаѓа и на купувачите