.

.

Отербо Lg Стил Постигнувач Серија Двослоен Случај Покритие, Црна

Отербо Lg Стил Постигнувач Серија Двослоен Случај Покритие, Црна

DEN 3.00
Износ

Заштитете го вашиот мобилен уред Со Куќиштето Од Серијата Otterbox Activer ЗА LG Stylo 3. Се одликува со надворешност на тврда обвивка и внатрешен слој што апсорбира удари што помага во одбраната од удари од капки и други удари. Исто така, обезбедува цврст, удобен стисок. Овој заштитен случај LG Stylo 3 безбедно се вклопува на своето место и има отвори за камерата и портите, така што вашиот уред ја задржува целосната функционалност, како и заштита.Otterbox Постигнувачот Серија Двослоен Случај Покритие ЗА LG Стило 3-Црна : Црна тврда обвивка надворешност со целосно црн внатрешен слој што апсорбира удари. Отербокс сертифициран пад заштита. Тип : вграден случај/кожа. Компатибилен бренд : ЗА LG. Материјал : цврста пластика. Дизајн/финиш : обичен. Боја : црна. Случајот отербокс ЛГ Стило 3 има отвори за камера, копче за вклучување и други функции.

R

Им се допаѓа и на купувачите