.

.

Дијамант Стерлинг Сребрен Цвет Прстен

Дијамант Стерлинг Сребрен Цвет Прстен

DEN 1328.00
Износ

Проверете го овој неверојатно убав дијамантски цветен прстен од Изрази што Се Редат. Изработен е од елегантно сребро со квалитетно позлата. Овој елегантен прстен од 2,25 мм има неверојатни дијаманти од 0,11 cttw. Овој безвременски цветен прстен ќе биде вашиот омилен додаток во годините што доаѓаат. Достапно во целосна големина 9. Изразете се на уникатен и забавен начин Со Новата Колекција Изрази Што Може да се Редат. Изберете од стотици прстени што можете да ги измешате, совпаѓате и редите заедно, што ќе ви овозможи да го промените вашиот стил во еден момент. Изразите што се редат нудат накит изработен од сребро, живописно емајлиран, позлатен 14кт, украсен со прекрасни дијаманти и/или скапоцени камења и многу повеќе. Можностите се бесконечни со овој неверојатен асортиман на накит што може да се нареди.Метална Тежина : 3,22 Грама Тип на накит : Стил На Финирање : Цвет Што Може Да Се Реди Ринггендер : Женски метал : Стерлинг Силверметална Боја : Ширина на Бела Лента : 2,25 Ммринг Големина : 9 Цврсти Детали за дијамант : Форма : Тркалезна Тежина : 0,11 cttwquanty : 15 Поставување накит : Поплочете Го вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, Совршен За чување или давање подароци.Земја На Потекло : Тајланд Наредени Изрази Дијамантски Сребрен Цветен Прстен : Дијамантски акцентродиум обложен за да се спречи оцрнување изработени Во Изрази на сребрени стерлинг, достапни во повеќе големини.

R

Им се допаѓа и на купувачите