.

.

Полн Над Полн Метален Кревет На Спрат Со Скала И Заштитна Ограда со целосна должина, Класична Рамка За Кревет На Спрат Со Заштитни Шини И Странични Скали, Рамка За К?

Полн Над Полн Метален Кревет На Спрат Со Скала И Заштитна Ограда со целосна должина, Класична Рамка За Кревет На Спрат Со Заштитни

DEN 1.00
Износ

Овој производ доаѓа со дизајн со низок кревет кој е совршен за вас. Можете да го декорирате долниот кревет без да се грижите дека ќе паднете или можете да го користите долниот кревет како полица за складирање за да складирате работи. Горниот кревет е опремен со заштитна ограда со целосна должина што гарантира безбедност. Креветот е изработен од висококвалитетен челик, така што нема да прави бучава и скалата нема да ви наштети на босите нозе. Обезбедувајќи голема поддршка за корисниците, креветот ќе понуди супериорно искуство! ① [Кревет Со Низок Спрат За заштеда на Простор] Овој Кревет Со Ниски Кревети одговара за оние семејства кои имаат ниски тавани, а исто така одговара на оние кои имаат многу членови на семејството, нашите кревети на спрат не се толку високи за вас на горниот кревет, а долниот кревет е доволно блиску до подот што не грижете се дали ќе се повредите. ② [Цврста Структура] креветот на спрат е изработен од висококвалитетен челик со супериорна изработка за оптимизирана цврстина и долготрајна издржливост.и тоа нема да направи бучава и скалата нема да му наштети на босите нозе на вашето дете. Покрај тоа,овој метален кревет на спрат користи цврсти метални летви, што не само што ја подобрува носивоста, туку и ја обезбедува безбедноста при употреба. ● [Елегантен Изглед] Во Комбинација со неспоредлив квалитет и безвременски дизајн, одговара на различни стилови на декор на домот, овој детски метален кревет во кој било тип на соба никогаш нема да биде надвор од мода. Се одликува со неверојатна завршница обложена со хром во прав формулирана за отпорност на абење за да го заштити површинскиот сјај од абење. ● [Широки Апликации] нашите метални кревети на спрат доаѓаат со интегрирана скала ,лесен пристап до горниот кревет, елегантен и заштеда на простор дизајн додава допир на елеганција во спалната соба. Идеален за сите средини за живеење, како што се детски спални соби, студентски домови, универзитети, станбени капацитети за третман и кревети. ● [Лесно Склопување] Секоја нарачка доаѓа со јасен и детален водич за упатства за склопување и се обезбедени сите потребни алатки за да го соберете вашиот кревет за кратко време. Опис Кревет Материјал : Метал Големина : Близнак/Близнак Број На Пакет : 1 Собранието Е Потребно : Да Потекло : Кина Димензии Целокупната Димензија На Производот : 77.8"L*41.3"W*53.5"H Димензија На Пакетот : ве Молиме погледнете Ја Спецификацијата Кревет Димензија : 74.8"x 39"(внатрешна големина) Вкупна Висина : 53.5" Целокупната Тежина На Производот : 61.6 фунти Горниот/Надолу Кревет Тежина Способност : 250 фунти Препорачуваме Горниот/Долниот Кревет Дебелина на душекот : 6"/8-10" Полн Преку Целосен Метален Кревет На Спрат Со Скала и Заштитна Ограда Со Целосна Должина,Класична Рамка За Кревет На Спрат со Заштитни Шини И Странични Скали,Рамка За Кревет На Спрат За Деца,црна.

R

Им се допаѓа и на купувачите