.

.

Чудо на нација на девојки за девојчиња за девојки на нација

Чудо на нација на девојки за девојчиња за девојки на нација

DEN 283.20
Износ

Loveе сакате колку е симпатично вашето мало девојче во обичниот лак на девојчињата на мали деца од Wonder Nation. Одликувајќи се со цврста боја на платно и цврста надворешна плоча на TPR, овие обични станови ќе направат удобен и стилски додаток на нејзината растечка колекција на чевли. Големиот лак на предниот вамп ќе додаде личност на нејзиниот изглед, додека тркалезната пети ја одржува удобна додека таа го истражува прекрасниот свет околу себе. Завршувањето на оваа симпатична чевли е еластичен опсег што се движи низ топлината и подножјето за подножје за дополнителна удобност. Достапни во разновидни бои, овие чевли убаво ќе се спарат со симпатична туника и хеланки или графички мета и фармерки. Wonder Nation нуди најразлични удобни стилови за најразлични прилики и им овозможува на децата да бидат среќни, да се забавуваат и едноставно да бидат деца без да се грижат за тоа што го носат. Чудо на нација на девојчиња за девојчиња на дете, Обичен лак стан : Горна : 100% памук. Outsole : 62% полиестер, 38% TPR. Чевли за девојчиња за мали деца. Цврста боја. Голем лак на вамп. Еластична лента низ топлината. Тркалезна пети. Подготвено стапало. Густ ѓон. Достапно во разновидни бои. Користете мека четка за влакната за да отстраните каква било површинска нечистотија или прашина од чевлите.

R

Им се допаѓа и на купувачите