.

.

Добро ткаена апстрактна машина направена тркач килим

Добро ткаена апстрактна машина направена тркач килим

DEN 717.60
Износ

Апстрактните геометриски стилови како оние во колекцијата Кањон заземаат централна фаза за да создадат чувство на безгранична енергија и експанзивен простор. Динамичките обрасци се дополнително подобрени со треперливи предива од тресење и за визуелна текстура што се појавува веднаш од подот. Употребата на рампа за килим се препорачува да го продолжите животот на вашиот килим и да спречите менување и лизгање. Дебела, меки предиво со треперливи предива од акцент. Издржлив и лесен за чистење, направен да трае со години. Отпорен на дамки, отпорни на избледени и предиво без пролевање. Поддршката на јута е безбедна за дрвени подови. Овој килим ќе пристигне фабрички валани и може да има мали набори од безбедно пакување и компресија за време на складирањето. Овие набори обично се израмнуваат во рок од 3-5 дена во топло време и 5-7 во постудени месеци. Можете исто така да го намалите крцкањето со едноставно поставување на килимот наопаку за неколку дена.

R

Им се допаѓа и на купувачите