.

.

Stuple Industries Никој не се повлекува од северната фраза Јужна благодарност, 40, дизајнирана од Дафне Полсели

Stuple Industries Никој не се повлекува од северната фраза Јужна благодарност, 40, дизајнирана од Дафне Полсели

DEN 711.84
Износ

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќа Мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за висење. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 17 x 1,5 x 40 инчи. Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за висење . подготвени за виси - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Дафне Полсели.

R

Им се допаѓа и на купувачите