.

.

Текстил на реката Патка Jacејкоб Блектут Полски панели на Топ пар

Текстил на реката Патка Jacејкоб Блектут Полски панели на Топ пар

DEN 511.84
Износ

Текстилни текстили на реката Duckејкоб, панели на горниот пар на пол : Вклучува 2 прозорски панел завеса, подготвени за обесени панели на Grommet, изработени со карактеристики на Polyester Blackout, вклучуваат намалување на бучава, затегнување на просторијата, изолација за заштеда на енергија и заштита од суровите упатства за сончева светлина : Машината за миење ладно. Деликатен циклус. Достапни по ваш избор на бои, текстил на реката, Jacејкоб, панели на врвни пар.

R

Им се допаѓа и на купувачите