.

.

Brinley Co. Commentенски удобна пена со висок врв на патики

Brinley Co. Commentенски удобна пена со висок врв на патики

DEN 2.00
Износ

Класичен, кул и случајно стилски дизајн од страна на Brinley Co. The Jibry е патики со чипка со високи врвови детално со два тон заоблен акцент на страната за ретро изглед. Вегански велур, густ гумен ѓон, задниот дел од перница од потпетици и удобна пена од 4 мм ™ подножјето го комплетираат овој секојдневен изглед. Висина на пета : 1-инчен. Тип на потпетица : единствена. Висина на платформата : 1-инчен. Висина на вратилото : 3 1/2 инчи. Врвен обем : 10 1/2 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : чипка. Стил на пети : круг. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм удобна пена. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

R

Им се допаѓа и на купувачите