.

.

Ангел почетна нараквица DIY кожа со прецизно исечени кристали од розова кутија

Ангел почетна нараквица DIY кожа со прецизно исечени кристали од розова кутија

DEN 3.00
Износ

Цврст не'рѓосувачки челик оригинален плетенка кожа кабел 10мм прецизен пресечен кристал 6,5 инчи 2 инчи Extender Отстранливи крајни капачиња за DIY опција 2 Подвижен шарм запира пандора компатибилен ангел почетен нараквица DIY кожен нараквица со прецизно сечење кристали со розова кутија.

R

Им се допаѓа и на купувачите