.

.

ЛУВ К Кравес Пилешки Мини Коски Третира За Кучиња, Брои

ЛУВ К Кравес Пилешки Мини Коски Третира За Кучиња, Брои

DEN 183.68
Износ

Пур Лув Пилешко К9 Краве Мини Коскено Куче Ја Задоволува желбата на вашето куче за вистинско пилешко и нивната природна желба за џвакање. Бесплатните задоволства без суровини се направени со палуба за да се елиминира конфузијата за тоа што точно е во омиленото уживање на вашето куче. Кучињата го сакаат вкусниот вкус што доаѓа од вистинското пилешко што ги прави овие задоволства Со Пур Лув толку посебни. Производот треба да се хранат како награда или лекување. Овој производ е наменет само за наизменично или дополнително хранење. Чувајте многу свежа, чиста вода достапна за вашето домашно милениче во секое време. Како и со секое лекување на кучиња, измијте ги рацете со сапун и вода по ракување. Пилешко Прво : Пилешко Пур Лув Пилешко К9 Кравите За Кучиња Се прават Со Вистинско Пилешко како прва состојка. Без сурова кожа : Овие мини-коски се 100% без сурова кожа алтернатива на традиционалните џвакања на кучиња од сурова кожа. Ограничени Состојки : пур Лув третира функција ограничена состојка палуби значи, точно знаете што го храните вашето куче. Лесно Сварлива : Кравите Пур Лув К9 Кријат Слободните Коски се вкусни и лесно сварливи.

R

Им се допаѓа и на купувачите