.

.

Шик Дом Кристи 7-парчиња геометриски дувет сет, кралица, морнарица

Шик Дом Кристи 7-парчиња геометриски дувет сет, кралица, морнарица

DEN 959.84
Износ

Вдишете нов живот во вашата спална соба со оној од еден вид дизајн на капакот на Кристи Дувет поставен од шик дома. Покривот на Duvet има современа техника на преклопување на прстени за печатење во акварел и дискретно затворање на патент. Пополнете го изгледот со вклучениот дизајн координирани перници за перници или измешајте и совпаѓајте се со свои парчиња за уникатен изглед. Дизајн координиран сет со четири парчиња лист (1 поставен лист, 1 рамен лист и 2 перници) е вклучен со секој сет. Вклучува 1 дух, 2 срам, 1 рамен лист, 1 вграден лист, 2 перници. Достапните бои се сиви, морнарици, таупе, аква. Упатства за нега : Свој чисто претпочитано. Машината што може да се пее, користете машина за пред натоварувач (или горниот натоварувач без агитатор) за да избегнете кинење. Користете ладна вода во нежен циклус, паѓајте сува тивок оган или сув на воздухот. Го штити вашето пополнување на удобноста надолу и надолу - оваа шик домашна покривка е совршена за заштита на вашиот омилен утешител или дух. Стил и удобност - Нашите модни напред, Duvet Cover Setts Setters Style и функција за да ви го дадат најдобриот изглед и најудобно постелнина. Дизајн на акварел - Модел на современи прстени со преклопување во техника на печатење во акварел - вклучени координирани координирани шами.

R

Им се допаѓа и на купувачите