.

.

Заштитници На Страници за Живот на проектот 60пк

Заштитници На Страници за Живот на проектот 60пк

DEN 175.84
Износ

Заштитете ги спомените од абење и кинење поврзано со возраста со нивно чување во овие 60 заштитници на страници На Проектот life®. Овие заштитници без киселина можат да се пофалат со 100 проценти архивски квалитет, така што можете безбедно да чувате спомени во опасност од избледување или пожолтување. Овие заштитници на страници се компатибилни со повеќето врзива од 12 х 12 инчи, вклучувајќи врзива За Life® на Проектот. Заштитници На Страницата за Живот на проектот 12Х12 60пк.

R

Им се допаѓа и на купувачите