.

.

Џоџо Сива Џоџо Сака Фризури Со Ограничено Издание Колекционерска Кукла, Детски Играчки Со Векови Нагоре, Подароци и Подароци

Џоџо Сива Џоџо Сака Фризури Со Ограничено Издание Колекционерска Кукла, Детски Играчки Со Векови Нагоре, Подароци и Подароци

DEN 2.33
Износ

#Фризерите полетаа кога Ное, слатка и смешна блогерка со страст за стилизирање на косата, одлучи да го сподели своето упатство за плетење на Јутјуб. Додека го снимаше своето видео, Ное пропадна поради зборот "коса" и "симпатична" ..случајно измислувајќи го терминот " фризура"! Нејзиното видео стана вирално преку ноќ, а сега Ноа и нејзините Бфф го поминуваат целото свое слободно време создавајќи содржина и споделувајќи ги своите страсти со светот преку каналот За Фризери на Јутјуб!Исто Како Ноа, Џоџо Сива беше вирусна сензација преку ноќ. Сега Џоџо Сива ги покажува своите најнови фризерски Инспирирани стилови! Облечена во облека инспирирана од изгледот на Наградите За Избор На Деца, Секое Специјално Издание Џоџо Сака Фризури вклучува 10 изненадувања и ја доловува светлата личност На Џоџо и инспиративна порака да живее "слаткиот живот."Џоџо Сака Фризури Кукли дури и функција страна-пони Џоџо и вклучуваат изненадување лак! Соберете Ја Куклата Џоџо Фризура во секој од нејзините два стила. Возраст 3+ Без разлика дали купувате детска играчка како подарок, роденденски подарок или само затоа што, Џоџо Сива Џоџо Сака Колекционерска Кукла Со Ограничено Издание со Ограничено Издание прави прекрасно изненадување!. Секој пакет вклучува 1 можна Фризура кукла и 10 стилски изненадувања. Две Кукли Со Ограничено Издание Џоџо Фризер за собирање! . Џоџо Сака Фризури ја доловува светлата личност на Џоџо и инспиративната порака. Џоџо дури го прикажува својот лак со потпис и шареното странично пони. Возраст 3+.

R

Им се допаѓа и на купувачите