.

.

Трансформатори Длабоки Парчиња Необоени Минијатури-Оптимус Премиер

Трансформатори Длабоки Парчиња Необоени Минијатури-Оптимус Премиер

DEN 0.67
Износ

Трансформатори Тематските Длабоки Намалувања Необоени Минијатури : Оптимус Премиер-Првпат се тркалаат во светот Во 1984 Година, Трансформаторите ги воодушевуваат обожавателите со генерации. Визкидс се здружи Со Хасбро за да ги донесе овие сакани Ботови На Г1 на масите на сосема нов начин.Трансформатори Тематските Длабоки Намалувања Необоени Минијатури им овозможуваат на обожавателите да бидат креативни со нивните омилени ботови и да ги украсуваат како што сакаат. Секоја минијатура доаѓа претходно подготвена и подготвена за сликање надвор од кутијата. Налепници и налепници се вклучени за да помогнат во комплетирањето на изгледот на секој лик. Земете дома и насликајте го оригиналниот Оптимус Премиер!. Сетот содржи 1 необоен Оптимус Премиер минијатура. Линијата За Длабоки Парчиња нуди поостри рабови и подлабоки парчиња за да ви овозможи да креирате драстични шеми за боја. Ако барате одлично искуство Со Трансформатори, не барајте повеќе. Содржи Налепници и Налепници за комплетирање на изгледот!.

R

Им се допаѓа и на купувачите