.

.

Garanimals Baby & Toddler Girls 'Letter Time Fun Mi' N Match Kid-Pack, сет на облека од 12 парчиња

Garanimals Baby & Toddler Girls 'Letter Time Fun Mi' N Match Kid-Pack, сет на облека од 12 парчиња

DEN 298.56
Износ

Подготвени, постави .. лето! Таа ќе биде подготвена за некоја сончева дневна забава со оваа облека од 12 парчиња поставена од Гаранималс. Таа може да се меша и да одговара на нејзиниот пат до чудесното со оваа шарена колекција на тимови, тенкови, здолништа и шорцеви! Продаден исклучиво на. Сет од 12 парчиња вклучува : две графички тимови, една графичка мета со раб полите; Еден трепет ракав; еден резервоар за печатење; еден графички резервоар со вратоврска; шорцеви за велосипеди; два пара тексас шорцеви; еден пар шорцеви од шутница; Едно тексас здолниште и една шутница. Создадете мини гардероба : Измешајте и совпаѓајте го ова дете-пакет за 20 или повеќе симпатични облеки!. Шорцеви за велосипеди : 95% памук/5% спандекс; Деним здолниште и шорцеви : 74% памук/25% рециклиран полиестер/1% спандекс; Шорцеви од руфли : 100% рајон; Цврст Skort, Tees и Tie-Front резервоар : 60% памук/40% полиестер; Графички резервоар : 100% памук; Ткаени шорцеви : 98% памук/2% спандекс. Машина за перење. Увезени. Garanimals 12-парчиња летно дете пакет за девојчиња за бебиња и мали деца.

R

Им се допаѓа и на купувачите