.

.

Енергетски стоп заден десен десно еден заменски заменски калипер L2576

Енергетски стоп заден десен десно еден заменски заменски калипер L2576

DEN 2909.12
Износ

Проверете ја компатибилноста со вашето возило на http : // // Auto Specialty OE Auto Specialty OE Calipers Calipers (продадени индивидуално) завртки директно на местото на дебеломер на акции. Калиперот и заградата се повторно воспоставени во нашиот објект во Чикаго, ИЛ. Тие се темелно прегледани за квалитет и безбедност, тестиран притисок за да се спречи протекување и висока температура EPDM гума за продолжен живот. Доаѓа со сè што ви треба за да ја завршите работата, вклучително и хардвер за инсталација од не'рѓосувачки челик и лубрикант на керамичка сопирачка со висока температура. Power Stop Autopecialty OE Калиперс за замена на сопирачките се совршени за буџетот свесен потрошувач кој бара целосен дебеломер за замена на залихите! Енергетска стоп Една заменска заменска сопирачка на сопирачките • Сите дебеломер се темелно проверени за квалитет и безбедност • Тестиран притисок за да се спречат протекување • Нови завртки за крварење, хардвер и иглички • Завртки директно на местото на дебеломер на акции • Се вклопуваат : Заден десен : Volkswagen Beetle 2010- 2000 година; Голф 2006-2000.

R

Им се допаѓа и на купувачите