.

.

Topperscot од Boelter Brands NCAA Santa Snow Globe украс, Универзитет Сиракуза Оринџ Оринџ

Topperscot од Boelter Brands NCAA Santa Snow Globe украс, Универзитет Сиракуза Оринџ Оринџ

DEN 319.84
Износ

Хо, Хо, Хо, Среќен Божиќ! Гледајте ја снежната лета со Topperscot од Boelter Brands Santa Snow Globe украс. Висина на скоро 1,5 инчи, овој украс на снежен глобус на Санта е сигурно дека е хит. Стаклена база на снег глобус има лого на тимот внатре на чист акрилик. Студената порцеланска порцелан Дедо Мраз седи на врвот со тим украсен пена. Прославете ги празниците со Дедо Мраз и вашиот омилен тим. Topperscot од Boelter Brands NCAA Santa Snow Globe украс, Универзитет Сиракуза Оринџ : Дедо Мраз за снежен свет. Стои скоро 1,5 "високи. Стаклен снежен глобус база го има логото на тимот внатре на чист акрилик. Студената леана порцелан Санта седи на врвот со тим украсен пена. Возраст : 5 години и нагоре. ПРЕДУПРЕДУВА : Под 3 години.

R

Им се допаѓа и на купувачите