.

.

Белиот Хантер 240

Белиот Хантер 240

DEN 1.67
Износ

10 5/8 " генерално. 6 1/8 " 440С нерѓосувачки нож. Стврднат на 57-60 HRC. Полн танг. Рачки од маслиново дрво со месинг штитник за прсти и штит за вметнување ПУМА ИП. Јаже дупка. Врежана темно кафеава обвивка од кожен ремен со врски со кафеави врвки за нозе. Ип Белиот Хантер 240.

R

Им се допаѓа и на купувачите