.

.

Нулум Ела јута и памук лента со граничен простор, 5 '8', природно

Нулум Ела јута и памук лента со граничен простор, 5 '8', природно

DEN 0.33
Износ

Едноставно, но стилски, овој килим има обична шема што ќе додаде совршен допир за завршна обработка на кој било простор што има потреба од кат што не е премногу шик. Совршен за крајбрежен или декор на фармата. • Nuloom Ella Jute and Cotton Brided Groundion Area reg • Рака се раздели • Направено во Индија • Материјал : 80% јута, 20% памук • Поддршка : Нема поддршка • Поставување : Внатрешна • Препорачани простории : Дневна соба, спална соба.

R

Им се допаѓа и на купувачите