.

.

Трговска марка ликовна уметност „изјава Палмс II“ платно уметност од студиото Велингтон

Трговска марка ликовна уметност „изјава Палмс II“ платно уметност од студиото Велингтон

DEN 2.33
Износ

Уметник : Велингтон Студио Субјект : Флоралстајл : Тропски прооден вид : Галерија обвиткано платно Арттис подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има две тропски лисја во стаклени вазни. Студио, традиционално работно студио со неколку помлади уметници кои работат под креативно око и поука на постариот уметник Jamesејмс Виенс. Секое уметничко дело од студиото Велингтон е резултат на соработка меѓу групата. Нивната мешавина на креативни умови, стилови и жанрови е освежувачка, секогаш резултира во нешто ново, креативно и возбудливо. Без разлика дали е современ, рустикален, модерен или традиционален декор на стилот, ликовната уметност на трговската марка нуди разновидност на висококвалитетен, внимателно изграден wallид Уметноста што сигурно ќе го надополни секој стил. Ние нудиме изобилство на уметнички теми кои се движат од фасцинантни апстракти до зачудувачки пејзажи, во асортиман на големини што сигурно ќе донесе возбуда во која било област од вашиот дом. Од спалната соба до дневната соба, па дури и канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка прави професионално рачно изработена, подготвена да виси wallиден декор што ќе се восхитува за наредните години! Студиото во Велингтон „Изјава Палмс II“ платно уметност.

R

Им се допаѓа и на купувачите