.

.

Кујна Нелепливи Алуминиумски Садови За Готвење

Кујна Нелепливи Алуминиумски Садови За Готвење

DEN 1439.84
Износ

Опремете ја вашата кујна со Оваа Кујна 14 парчиња Нелепливи Алуминиумски Садови За Готвење. Супериорна Циркулација На Топлина. Премиум Нелеплив Ентериер. Калено Стакло Покрива. Бандажи Без Капка. Специјализирани Кујнски Алатки. Безбедна Машина За Миење Садови.

R

Им се допаѓа и на купувачите