.

.

Црвени Кап® Машки Мешани Панталони За Столари За Патки

Црвени Кап® Машки Мешани Панталони За Столари За Патки

DEN 3.00
Износ

Направени за да се справат со најтешките денови на работа, Нашите Зандани Од Патки ќе бидат ваш избор кога времето ќе се сврти кон најлошото. Ќе имате многу простор за складирање на вашите најважни алатки со пет џебови и јамка за чекан. Плус, нашата ткаенина од патка помага да се задржи бојата и е одлична за ослободување почва и дамки при миење. Лабавото Вклопување има ажуриран пораст што седи малку под половината. Исечете ги седиштето и бутот за да понудите максимална подвижност со права нога што се вклопува над работните чизми. Екстра издржлива ткаенина може да издржи секоја задача. Многу џебови, вклучувајќи џеб за улоги и јамка за чекан, обезбедуваат дополнително складирање. Бартак на стрес-точки. Индустриски перење пријателски.

R

Им се допаѓа и на купувачите