.

.

Црвени Кап Машки Плисирани Панталони

Црвени Кап Машки Плисирани Панталони

DEN 1.00
Износ

Извадете го стресот од облекувањето со нашите Плисирани Панталони. Тие доаѓаат со плисиран преден дел за класичен и професионален изглед додека ткаенината од диагон се спротивставува на брчките и бојата бледнеат додека ослободуваат почва и дамки во миењето. Што значи, ќе останете да изгледате добро, без разлика во што ќе влезете додека сте на часовникот. Технологијата Touchtex обезбедува удобност за дишење, трајни бои и отпорност на дамки со уште помека рака; Нашата 65% Полиестер/35% Памучна Црна ткаенина се спротивставува на избледување на миењето после миење; Бара минимално пеглање благодарение на завршницата отпорна на брчки; Многу џебови за складирање на алатките за трговија.

R

Им се допаѓа и на купувачите