.

.

Летни Сончогледи Црно Бели Папилонски Кујнски Пешкир

Летни Сончогледи Црно Бели Папилонски Кујнски Пешкир

DEN 1.33
Износ

Кујна пешкир кој раса специфични Папилон уметнички дела. Додадете ја оваа шарена Кујнска Крпа за украсување За Лето, Оваа Кујнска Крпа е Од колекцијата На Богатства На Каролина Летни Сончогледи. Помина времето кога имате украсни крпи што не ви е дозволено да ги користите. Овие крпи се изградени поинаку од повеќето кујнски крпи за садови. Предниот слој е направен од минки кадифен полиестер кој ќе ја држи бојата долго време. Уметничкото дело е обоено во крпа, а не само отпечатено одозгора. Користете го предниот дел на крпата за полирање стакларија до искра. Задниот дел на пешкирот е направен од 100% памучна јамка и е апсорбирачки дел од крпата. Користете го задниот дел од крпата за да го исушите шалтерот или садовите. Функционална уметност за вашата кујна која ќе трае и ќе го држи обликот на крпата. Кадифен велур кујнски пешкир е толку мек, толку кадифен, толку мазен вашите сетила ќе бидат преоптоварени. Стрижено полиестерско лице од микрофибер, се враќа на 100% памучни тери петелки . 2,3 килограми. по десетина. Рабовите се завршени со врзување. Машина за перење и сушење на тивок оган. Горната ткаенина станува уште помека многу помека по првото перење. Не Е потребно Пеглање. Оваа Кујнска Крпа е од Категоријата Производи На Кучиња На Каролин. Декоративни Крпи што можете да ги користите! Повеќенаменска декоративна кујнска крпа со кадифен полиестерски горен слој и памучен слој од јамка одоздола. Уметничкото дело на крпата е обоено во ткаенината, а кадифениот пешкир е широк приближно 15 инчи и 25 инчи во должина. Користете го мекиот слој на плух на горната страна на крпата за полирање садови и чаши до пенлива завршница. Откако ќе се измие крпата, ќе стане кадифен и помек на допир. Користете ја долната 100% памучна јамка бела ткаенина на дното за да ги исушите садовите и чашите. Пешкирот се увезува и печати во Соединетите држави. Горната ткаенина е топлина и ќе дојде испорачана во срамнети со земја. Откако пешкирот ќе се измие во вашата редовна машина за перење, пешкирот ќе биде кадифен, мек и многу помек на допир. Папилон подароци, Папилон колекционерски предмети.

R

Им се допаѓа и на купувачите