.

.

Џојспун Женски Шенил Широки Пижами За Нозе, Големини ДО 3 ПАТИ

Џојспун Женски Шенил Широки Пижами За Нозе, Големини ДО 3 ПАТИ

DEN 487.84
Износ

Запознајте Џојспун. Радосен нов спин На Тајните Богатства. Исклучиво на . Шенил пижами Панталони Од Џојспун се ултра меки и супер удобни. Карактеристики широка нога за лесно вклопување. Комплетирајте го изгледот Со Соодветниот Резервоар На Џојспун И Кардиган. Материјал : 66% Полиестер/32% Најлон/2% Спандекс. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени . Големина : Моделот е 5'10" и носи големина С. Фит : Опуштено. Затворање : стил На влечење со еластичен појас за дополнителна удобност. Џебови : два странични џебови. Карактеристики на панталони : Кадифен, шенил ткаенина; широка нога. Шенил Широк Нога Панталони За Жени Од Џојспун.

R

Им се допаѓа и на купувачите