.

.

Чама плус големина Еден костим за капење за жени Пресврт пред контрола на стомакот за капење костуми за капење

Чама плус големина Еден костим за капење за жени Пресврт пред контрола на стомакот за капење костуми за капење

DEN 0.33
Износ

Едно парче костим за капење што мора да се обезбеди стил и функција со преден детал за пресврт на деколте за душичка што создава ласкава dcollet на врвот на преден панел што нуди ласкава покриеност на стомакот. Со удобна поддршка за биста и слабеење. Заразени страни за силуета на песочен часовник, оваа цврста боја едно парче ќе биде ваше за да се размачкате покрај базенот или да шетате бели песочни плажи на вашиот следен одмор . Кога сакате да покажете некој плажа гламур, ова е костим за капење што ви дозволува Сјај . Карактеристики и придобивки. Меките чаши создаваат мазна, биста за обликување и кабриолетните ленти за рамо, обезбедуваат безбеден, удобен Fit Power Mesh обезбедува ефект на скулптурирање на телото и одлична поддршка за пренасочување на предните детали. Детали за производот. Durable and premium swim fabric Removable soft cups for shape Stretchy fit with light support Twist-front sweetheart neckline Front twist detail flatters the bust Tummy Control One Piece Swimsuit Power Mesh tummy-control front lining Adjustable spaghetti straps for comfort Shaped hourglass cut to help cinch in waist One-piece design with full bottom coverage Ruching Околу стомакот помага во маскирање на области со проблеми. Материјали + грижа. UPF 50+ Заштитанилон-мешана ткаенина ткаенина85% полиестер, 15% spandexmachine миење ладно. Линија сув 85% полиестер, 15% спандекс. Направено со мешавина од мека и истегната ткаенина, оваа парта костим за капење нуди флексибилна удобност и во и надвор од водата, а доаѓа со зашиени чаши за доверлива облека . Овој костим за капење во стомакот има дизајн на пресврт на Бодице за елегантен допир, додека широките прилагодливи ленти го воздигнуваат изгледот . дизајнирани со детали за разоткривање и флерт, деколте за тимови од предниот дел за впечатлив стил, исто така има и постава за електрична мрежа за контрола на стомакот . разоткриени детали и стомакот Контролниот панел Направете го овој женски спуштен стомак Контрола Едноделен костим за капење, прекрасен додаток на вашата гардероба за вода . Привлечете внимание во ова прекрасно едно парче дизајнирано со искривена sweetубена врата и ласкаво предно руширање. Сега сте подготвени за сонце, песок, сурфање или базен!.

R

Им се допаѓа и на купувачите