.

.

Crossbody Паричник Случај за iPhone 13, СО Рфид Картичка Слотови Патент Џеб Kickstand Функција Шок-Отпорен Чанта Случај Со Отстранлив Рамо Лента, Црвена

Crossbody Паричник Случај за iPhone 13, СО Рфид Картичка Слотови Патент Џеб Kickstand Функција Шок-Отпорен Чанта Случај Со Отстранлив

DEN 3.33
Износ

●Паричник Со Држач За Картички● : куќиштето за кожен паричник нуди 4 слотови за картички за кредитни картички,ЛИЧНА Карта,визит-картички и џеб за патент за готовина, сметки, клуч,coins.So не треба да носите гломазен паричник кога сте на отворено.€Rfid Технологија : Оваа чанта со вкрстено тело користи заштитен материјал РФИД за да спречи читање и копирање на информациите во чиповите на вашите различни картички преку радио сигнали. ●Практична Функција За Кикстенд И Стилски Изглед Q : функцијата Kickstand помага да ги ослободите рацете кога читате или прелистувате или гледате филмови. Висококвалитетна стп кожа, удобна за допир, лесен дизајн, лесна за држење. Луксузниот паричник Со патент со врвка е полн со стаж. ●Прилагодлив И Отстранлив Ремен : можете да ја носите оваа луксузна футрола за жени како заштитна футрола за мобилен телефон или чанта со вкрстено тело без да се грижите дали ќе ја изгубите или ќе ја испуштите, таа е совршен партнер за вашиот шопинг, патување, шопинг, забава. Оваа кожна кутија за паричник со ремен е компатибилна само со i Phone 13. Доволно капацитет за возачка дозвола, кредитни/дебитни картички и некои готовина,сметки. Апликацијата рфид технологија ефикасно ги штити сигналите и ги чува вашите safe информации безбедни. Функцијата Kickstand е погодна за гледање видео и уживање во времето на лицето. Лентата за вкрстено тело може да се соблече ако ви треба само случајот. Совршен е за патување, едноставно излегување или вообичаен секојдневен живот.

R

Им се допаѓа и на купувачите