.

.

Рустикално Кафеаво Вистинско Дрво Ширина На Рамката За Слика

Рустикално Кафеаво Вистинско Дрво Ширина На Рамката За Слика

DEN 558.08
Износ

Рачно изработена Кутија За Сенки Од Златно Дрво За Сувенири, Скапоцени Ситници и Повеќе До 1,375 Инчи Длабоки Вкупни Димензии На Кутијата За Сенки Со Димензии 26, 5х24, 5 Инчи Ширина На Обликување : 0,75 Инчи Длабочина На Зајак : 1,375 Инчи Нашите Кутии За Сенки Доаѓаат Во Комплет Со Акрилен Фронт Отпорен НА УВ, Подлога Од Пена Без Киселина и Висечки Хардвер. Ѕид Виси Хардвер Вклучени За Лесна Инсталација. Кутијата за сенки може да се прикаже вертикално или хоризонтално.? Гордо Направено По Нарачка во САД! Направени за прикажување постери, уметнички отпечатоци и фотографии со димензии 22х16 Инчи. Дрвена рамка, направена од премиер бор или популарна. Доказ за кршење и ув заштитено акрилно застаклување. Киселина слободен пена јадро поддржувач одбор & ѕид закачалка комплет. Гордо направени во САД.

R

Им се допаѓа и на купувачите