.

.

Мачка. СОВЕТ Лепенка Кабел

Мачка. СОВЕТ Лепенка Кабел

DEN 3.33
Износ

Ја поврзува секоја апликација CAT5 или CAT6, како што е компјутер со центар, панел за лепенка или wallиден приклучок. ОВОЈ кабел ЗА лепенки CAT6 pvc ги исполнува спецификациите TIA/EIA 568 A и ги поддржува сите апликации CAT5 И CAT6 со голема брзина како што се 1 Gig и 10 Gig Ethernet. Има обликувани чизми за да спречи оштетување на конекторот и да користи заглавени жици за дополнителна флексибилност на кабелот. КВС Мачка. 6 СОВЕТ Лепенка Кабел Ви Овозможува да пристапите до сите мрежни податоци, брзо и безбедно. Карактеристики категорија 6 тип на кабел за ваша погодност и посакувана употребливост. Обликувана карактеристика за вашата погодност и леснотија на користење.

R

Им се допаѓа и на купувачите