.

.

Гелпро Њулајф Дизајнер Удобност Кујна Кат Мат Твид Зелена Долина

Гелпро Њулајф Дизајнер Удобност Кујна Кат Мат Твид Зелена Долина

DEN 3.33
Износ

Лесната Дизајнерска Удобна Кујнска Подлога од New Life нуди стилска удобност и поддршка со голема вредност. Удобната подлога е конструирана со јадро од 3/4" дебело јадро од пена што нема да излезе од дното. Обезбедува поддршка и смирувачко олеснување на нозете, грбот и стапалата. За разлика од обичниот кујнски килим, овој производ е лесен за чистење и отпорен на дамки. Ова решение за удобност е совршено за секој што страда од непријатност во грбот, колкот, коленото, нозете и стапалата, плантарен фасциитис, остеопороза или артритис. Идеален за употреба во кујна, бања, перална, занаетчиска соба и на стенд-ап клупи. УДОБНОСТ : Дизајнерските Удобни Кујнски Душеци имаат 3/4 " лесна должност пена што го намалува стресот, заморот и непријатноста. СТИЛ : Стилски, лесен за чистење удобност по прифатлива цена. РАЗНОВРСНА : Совршена За кујна, перална, бања, занаетчиска соба или стоечки клупи. ГАРАНЦИЈА : Поддржана со 1-годишна гаранција. БЕЗБЕДНО : Се Одликува со нелизгачко дно и закосени рабови.

R

Им се допаѓа и на купувачите