.

.

Сини Индиции За Спиење На Ќебиња За Бебиња И Мали Девојчиња, Големини 12М-5Т

Сини Индиции За Спиење На Ќебиња За Бебиња И Мали Девојчиња, Големини 12М-5Т

DEN 0.33
Износ

Виси Со Сина боја пред спиење со овој Кадифен Ќебе За спиење. Симпатичен, мек и цврсто, овој едноделен спијач сигурно ќе биде хит од ден во ноќ. Покриените стапала и долгите ракави ја одржуваат дополнително пријатна, а дизајнот со патент значи брзи и лесни промени за вас! Вкупно победа на крајот на денот. Материјал : 100% Полиестер Отпорен На Пламен. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Фит : Цврсто вклопување. Деколте : Ребрести екипажот. Затворање : Целосен преден патент со штитник за брадата. Ракави : Долги со ребрести манжетни. Џебови : Никој. Карактеристики : Покриени стапала. ● Viacom International, Сите Права Се Задржани. Сини Индиции Ќебе Спиење За Бебе И Мали Девојчиња.

R

Им се допаѓа и на купувачите