.

.

Викерман 4 Корал Бонбони Топката Украс, По Торба

Викерман 4 Корал Бонбони Топката Украс, По Торба

DEN 927.84
Износ

Викерман 4" Корал Бонбони Топката Украс. Оваа ставка е направена од пластика отпорна на кршење и ОТПОРНА НА УВ за продолжена заштита од избледување и кршење. Капачето е дупчат и јамка со цветна жица за да се осигура дека е сигурен и подготвен за закачување. Овој уникатен украс е исклучителен додаток на секоја колекција бидејќи добро се совпаѓа со разновиден декор и совршено оди на празнично дрво. Вклучува 6 орнаменти по пакување. Изработени Од Пластика Отпорна На Кршење. Бонбони Заврши. Дупчат И Жичен Безбедна Капа. УВ Отпорен.

R

Им се допаѓа и на купувачите