.

.

Taqqpue Женски Велигденски Кошули Обични Слатки Велигденски Зајачиња Јајца Печатени Маици Графички Маици Врвови Лабава Екипа Вратот Кратки Ракави Празнични Маици Пу

Taqqpue Женски Велигденски Кошули Обични Слатки Велигденски Зајачиња Јајца Печатени Маици Графички Маици Врвови Лабава Екипа

DEN 319.52
Износ

Женски Модни Врвови Смешни Принт Обични Лабави Маици Маици Блуза Печатење Кошула Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.Сигурен сум дека ќе ви се допадне! Информации за производот : Сезона : Лето,Пролет,Fall,Зимски Пол : Женски Повод : Дневен Материјал : Полиестерстил : Лежерна должина на Ракавот : кратка должина на Ракавот : Сликата Покажува : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Еез Женски БЛУЗА МЕК МАТЕРИЈАЛ : Симпатична велигденска кошула е изработена Од Памучна Мешавина; комбинацијата На Памук и полиестер Го Прави Овој Врв Многу Мек, Растеглив И Удобен. ПОВЕЌЕКРАТЕН НАТПРЕВАР : Одлично за носење На Среќен Велигден 2023 Година За Жени, Мажи, Мама, Тато, Тинејџерки, Момчиња, Мали Деца, Млади. Совршен Женски Велигденски Костим, Фустан, Пижами, Облека Со Цветни Зајачиња Графички. Оваа кошула со долги/кратки ракави оди совршено речиси сѐ, можете да го спарите овој врв под јакна, со фармерки, хулахопки, шорцеви, хеланки или здолниште. ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : Симпатичен подарок За Христијаните Католици кои го слават верскиот Велигден. Симпатична Велигденска Облека За Девојки, кои сакаат Велигденски Гноми, Боење Јајца и Велигденски Ден! Оваа симпатична Велигденска Облека Прави одличен Подарок за Велигден! Симпатичен подарок За Велигденски Гном За Девојчиња и Момчиња. ГЛАВНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Ретро потресено велигденско зајаче јајца гноми графичка маичка кошула за жени, обични лабави врвови со пуловер со долги ракави, удобен врат на екипажот, врвови за забави за празници на пролетниот фестивал, блуза со опуштени маици, маица за бејзбол во боја за велигден. Девојки Велигденска Пижама, Блузи, Цветни Велигденски Фустан, Зајаче Уши, Велигденски Долг Ракав, Дуксер, Дуксер, Раглан, Капа, Капа за Жени, Сопруга, Девојки со Цвеќиња и Зајаче. ЗАДОВОЛИТЕЛНА УСЛУГА : имаме висококвалитетен тим за услуги по продажбата. Ако имате какви било проблеми во врска со оваа кошула(како што се : несоодветна големина, незадоволни од стилот, итн.), ве молиме испратете ни е-пошта за прв пат и ние ќе ви дадеме задоволителен одговор во рок од 24 часа.

R

Им се допаѓа и на купувачите