.

.

Дискови За сопирачките Предниот Возач Или Совозачката СТРАНА RH LH Лево Десно

Дискови За сопирачките Предниот Возач Или Совозачката СТРАНА RH LH Лево Десно

DEN 502.88
Износ

СОСЕМА НОВ СКЛОП На Дискот на Сопирачките!Висококвалитетен - Сертифициран Резервен Пазар-Изработен Од Издржливи Компонентиоваа ставка Е Неоригинален дел Компатибилен со следните години и модели : 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 Хонда 2001 2002 2003 2004 2005 2006 Акура МДХ1999 2000 2001 2002 2003 2004 Хонда Одисеја 2003 2004 2004 2005 2006 2007 2008 Хонда Пилот2001 2002 2003 Акура КЛ1999 2000 2001 2002 2003 2006 2007 2008 Акура Tl2004 2005 2006 2007 2008 акура tsxplacement на возилото : Предна, Возачка Или Патничка Страна Оем Број : Ray96795r. Parkslink : . Холандер : . Шема на завртки : 5 х 4.5 инчи. Дизајн На Диск : Обична Површина. Дијаметар диск : 11.81 во. Диск Заврши : Обичен. Диск Материјал : Јаглероден Челик. Број На Навртки : 5 Навртки. 11.81 во. Кочница Роторот Надворешниот Дијаметар; 1.02 во. Кочница Роторот Отфрли Дебелина; 1.1 во. Номинална Дебелина на Роторот на сопирачката; 2.53 инчи. Центар Дупка Максимален Дијаметар; 2.53 во. Центар Дупка Минимален Дијаметар; 1.86 во. Вкупна Висина; 4.5 во. Дијаметар на Кругот На Завртките на тркалата; 0,52 инчи. Максимален Дијаметар На Дупката За Завртки на тркалата; 4.5 во. Тркало Завртка Дупка Минимален Дијаметар.

R

Им се допаѓа и на купувачите