.

.

Кампусимажи Ми988лв Мичиген Држава Линтон Хол Универзитетот Наследство Научник Диплома Рамка

Кампусимажи Ми988лв Мичиген Држава Линтон Хол Универзитетот Наследство Научник Диплома Рамка

DEN 2.00
Износ

Нашата Наследство Научник Диплома Рамка. Диплома и Кампусот Слика литографија е за оние кои бараат модерен изглед без висок сјај Нашата Наследна рамка со својата темна, богата, сатинска завршница е предодредена да стане класика за сите времиња. Може да се направи за да одговара на секоја диплома или големина на документот. Големината на дипломата варира во зависност од мноштво фактори година на дипломирање, вид на диплома, додипломски студии или постдипломски студии. Карактеристики подготвени за лесно вметнување на вашата дипломаоригинална уметност од која се репродуцираат нашите слики, е рачно изречено пенкало и мастило, стручно обоени од професионални илустраториспецификации тежина : 8 фунти - SKU : CMPS2915 Мичиген Држава, Линтон Сала, Универзитет 8.5" x 11" Наследство Научник Диплома Рамка : Официјално лиценциран Колегиум производ. Прави одличен подарок за сите сегашни дипломирани студенти и алумни. Рачно изработени.

R

Им се допаѓа и на купувачите