.

.

Шеа Путер Напредна Нега Шеа Путер И Топол Санитатор За Раце Од Ванила За Мека, Мазна Кожа, 99,99% Ефикасен Против Многу Бактерии, 33. Оз Шеа Путер И Топла ванила 33

Шеа Путер Напредна Нега Шеа Путер И Топол Санитатор За Раце Од Ванила За Мека, Мазна Кожа, 99,99% Ефикасен Против Многу Бактерии,

DEN 167.68
Износ

Гулабхандсани 99,99% ЕФИКАСЕН ПРОТИВ МНОГУ БАКТЕРИИ : овој нежен средство за дезинфекција на рацете е 99,99% ефикасен против многу бактерии, додека ги навлажнува рацете со часови. КОМПЛЕКС ЗА ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА ВЛАГАТА 5Х : Натопен со нашата уникатна мешавина на навлажнувачи и природни хранливи материи за кожата, нашиот средство за дезинфекција на рацете се грижи за рацете, па дури и зглобовите на прстите, кутикулите и дланките се навлажнуваат. ТРАЈНА ИСХРАНА : нашата напредна формула за Нега ја храни кожата длабока 10 слоја за меки, мазни раце. Само гулабот ја остава кожата да се чувствува мека и мазна. КАКО ДА СЕ КОРИСТИ : Темелно Навлажнете ги рацете со навлажнувачки гел за дезинфекција на рацете и лесно тријте додека не се исуши. Уживајте во топлиот мирис на шеа путер и ванила. Не бришете или исплакнете. ДЕРМАТОЛОГ ОДОБРЕН : Нашиот дерматолог одобрен дезинфекција на рацете е нежен за рацете и ја навлажнува кожата 8 часа. СМИСЛЕНО НАПРАВЕНО : Нашата Напредна Нега Шеа Путер И Топло средство за дезинфекција на раце Од Ванила е веганска, А Гулабот Е одобрен ОД ПЕТА, што значи дека не тестираме на животни, никаде во светот. Нашата формула е без парабени и спакувана во 100% рециклирани пластични шишиња.

R

Им се допаѓа и на купувачите