.

.

Црн Пантер Момчиња Худи И Џогери Косплеј Облека Во Собата, Парче, Големини 4-10

Црн Пантер Момчиња Худи И Џогери Косплеј Облека Во Собата, Парче, Големини 4-10

DEN 2.33
Износ

Ваканда засекогаш! Стилизирајте го вашето момче исто како и неговиот омилен суперхерој со овој одличен Комплет облека од 2 Парчиња, со качулка за пуловер и соодветни џогери. Носете заедно или измешајте и совпаѓајте со неговите омилени стилови за да создадете свој уникатен изглед. Материјал : Качулка : 60% Памук/40% Полиестер; Џогери : 52% Памук/48% Полиестер. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Сетот вклучува : 1 качулка и 1 пар џогери. Карактеристики на качулка : стил на Пуловер; прикачена хауба со детали Од Црн Пантер; графички принт напред. Карактеристики на џогерите : стил На влечење со еластичен појас и кабел за влечење за дополнителна удобност; графички принт на ногата; детали за контраст. - Марвел, Сите Права Се Задржани. Црна Пантер Худи И Џогери Облека Во Собата За Момчиња.

R

Им се допаѓа и на купувачите