.

.

Инктастик Алјаска Кле Каи Куче Подарок Бебе Момче или Бебе Девојка Боди

Инктастик Алјаска Кле Каи Куче Подарок Бебе Момче или Бебе Девојка Боди

DEN 319.84
Износ

Симпатична алјаска кле каи кутре на полутон позадина. Инктастична Алјаска Кле Каи Куче Доенче Краток Ракав Боди Унисекс Кралската Сина 18 Месеци. Алјаска кле каи куче Детски ползавец подарок за сопственик на домашно милениче со дизајн на кученце за деца. Нашето унисекс едноделно бебешко боди прави уникатен подарок за облека за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Брзо и лесно менување пелени со засилено затворање со три прилепувања. Цврстите бои се 100% Памук, други Се Мешавина од Памук/полиестер или памук/полиестер/вискоза. Облека печатена во САД. домашните миленици одгледуваат едноделен новороденче ползавец хвс.

R

Им се допаѓа и на купувачите