.

.

Колекцијата Ступел Дома Декор Холидеј Ложа Божиќ Рогови Се Протегала Платно Ѕид Уметност

Колекцијата Ступел Дома Декор Холидеј Ложа Божиќ Рогови Се Протегала Платно Ѕид Уметност

DEN 1071.84
Износ

Претворете го вашиот дом во зимско одморалиште во кабината со Колекцијата За Декор На Домот Ступел Холидеј Ложа Божиќни Рогови Испружени Платно Ѕид Уметност. Оваа висечка ѕидна уметност има силуета на рогови со зборовите "Празнична Ложа" преку карирана позадина. Се печати на платно завиткано преку дрвена рамка и се нуди во избор на достапни големини. Понудени во избор на достапни големини. За внатрешна употреба. Дизајн на рогови на сина и зелена карирана позадина. Платно печатење. Завиткани преку дрвена рамка. Спремен за бесење.

R

Им се допаѓа и на купувачите