.

.

Ханзидакд Блузи За Жениops Зима Блузи Клиренс Мода Цветни Дише Женски Врвови V Вратот Долги Ракави Копче Женски Кошула Лето Шифон Кошула

Ханзидакд Блузи За Жениops Зима Блузи Клиренс Мода Цветни Дише Женски Врвови V Вратот Долги Ракави Копче Женски Кошула Лето

DEN 1.00
Износ

Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 93см/36.Ве молиме проверете ја нашата табела со големини пред да нарачате сезона : Сите Сезонски Пол : Женски Повод : Дневно,Деловно Работење,Свадба,Забава,Божиќ, Денот На Вљубените, Денот На Мајката, Денот На Благодарноста, Денот На Велигден, Денот На Свети Патрик. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. Не гледам.61 "Рамо : 41см/16. Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 101cm/39. Дизајн : Блузи За Жени, секојдневен дневен салон за облека, модна улична облека што излегува, покажете свој стил.02 "Должина : 65см/25. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Материјал : Женските Врвови се направени со висококвалитетен материјал, кои се флексибилни и дишат.

R

Им се допаѓа и на купувачите